XI NOWOROCZNE ZAWODY SPORTOWEXI NOWOROCZNE ZAWODY SPORTOWE

31 stycznia 2017 roku sześcioosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku wystartowała po raz pierwszy w Noworocznych Zawodach Sportowych zorganizowanych przez Zespół Szkół Specjalnych nr 85, przy ul. Elektoralnej w Warszawie. W konkursie wzięło udział w sumie 6 szkół. Po uroczystym otwarciu i powitaniu przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji. Program zawodów obejmował konkurencje dla uczniów rozgrywane w formie wyścigów rzędów, którego tematyką przewodnią była w tym roku piłka nożna. Nasza ekipa, w składzie: Karolina Grabowska, Angelika Jeziorska, Mateusz Kanclerz, Krzysztof Kanclerz, Mateusz Pazio i Damian Rozbicki startowała tym razem w sportowej parze z kilkoma drużynami z warszawskich szkół. Strzały na bramkę, prowadzenie piłki slalomem, sprinty udowodniły, że nasza precyzja rzutów i szybkość jest najlepsza.

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Zespołu Szkół nr 85 przy ul. Elektoralnej za  zaproszenie, sportową rywalizację i świetną zabawę.

Opracował: Piotr Dereszewski