Przyszła Wiosna

Data: 08.04.2024 r., godz. 15.30    124
21 marca 2024 r. pożegnaliśmy zimę i zaprosiliśmy Panią Wiosnę.

„Przyszła do nas wiosna w kolorowych kwiatach.
Przyleciały ptaki z dalekiego świata.
Dobrze, że jest wiosna , wiosna cieszy nas.
Słonko grzeje mocno, na spacery czas.”

Przyjście nowej pory roku jest doskonałą okazją do tego, aby uzmysłowić uczniom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda.
21 marca 2024 r. pożegnaliśmy zimę i zaprosiliśmy Panią Wiosnę. W tym dniu uczniowie podczas zajęć mieli okazję poznać tradycje i zwyczaje związane z nadejściem nowej pory roku. Z ekologicznych materiałów wspólnie wykonali symbol odchodzącej zimy-„Marzannę” oraz wiosenne transparenty. W klasach pojawiły się kolorowe dekoracje. Najpierw wiosna została powitana wierszykami i piosenkami, następnie odbył się spacer z Marzanną. Ten wyjątkowy dzień upłynął w bardzo miłej i radosnej atmosferze . Mamy nadzieję, że powitana przez nas wiosna będzie rozpieszczać wszystkich słoneczną pogodą.

Przyszła wiosna
Przyszła wiosna, foto nr 1, Przyszła wiosna, foto nr 2, Przyszła wiosna, foto nr 3, Przyszła wiosna, foto nr 4, Przyszła wiosna, foto nr 5, Przyszła wiosna, foto nr 6, Przyszła wiosna, foto nr 7, Przyszła wiosna, foto nr 8, Przyszła wiosna, foto nr 9, Przyszła wiosna, foto nr 10, Przyszła wiosna, foto nr 11, Przyszła wiosna, foto nr 12, Przyszła wiosna, foto nr 13,