Dzień Dziecka 02.06.2015Dzień Dziecka 02.06.2015

2 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Pomimo, iż wydarzenie kalendarzowe przypadało dzień wcześniej, to warto było czekać trochę dłużej na przygotowaną dla uczniów moc atrakcji. Dzień ten upłynął pod hasłem muzyki i sportu. Dzieci i młodzież mieli okazję zmierzyć się  w wielu konkurencjach sportowych, m.in.: rzucie do kosza, hokeju na trawie, przeciąganiu liny, biegu sztafetowym, rzucie woreczkami do celu. Po emocjach sportowych przyszedł czas na zabawę przy muzyce – jedną z ulubionych aktywności naszych uczniów. Tańcom na świeżym powietrzu nie było końca. Najmłodsze dzieciaki brały udział w zabawach integracyjnych z chustą oraz rozwijały swoje talenty w kąciku plastycznym. Dodatkową atrakcją był pokaz tańca w wykonaniu uczennic z Zespołu Szkół w Klembowie. Po zabawie pełnej pozytywnych emocji na wszystkich czekał słodki poczęstunek oraz napoje gaszące pragnienie w ten piękny, słoneczny dzień. Pozostaje nam tylko żałować, że Dzień Dziecka przypada jedynie raz w roku. Wszystkie dzieciaki, z pewnością, nie mogą się już doczekać swojego kolejnego święta.

Opracowała: Katarzyna Maliszewska