Mistrzostwa Gminy Klembów w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.Mistrzostwa Gminy Klembów w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.

Nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Gminy Klembów w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Sztandarową dyscypliną naszej szkoły jest Nordic Walking. W takcie chodu z kijkami nie tylko pokonywaliśmy leśne drogi pięknego rezerwatu „Dębina”. Dzięki ścieżce edukacji leśnej Nadleśnictwa Drewnica mogliśmy poszerzyć wiedzę o lesie i jego bioróżnorodności. Aktywność fizyczna w połączeniu z edukacją ekologiczną, doskonały klimat wydarzenia oraz integracja z kolegami – to doskonały początek lata i zbliżających się wakacji. Dziękujemy Szkole Podstawowej im. POW w Ostrówku, która była organizatorem wydarzenia za wspaniałą atmosferę podczas zawodów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć !

Galeria: