DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJDZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

11 października uczestniczyliśmy w szkolnej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której brała udział cała społeczność szkoły i zaproszeni goście. Ksiądz Proboszcz Marcin Łukasiewicz oraz Rada Rodziców, jak w każdym roku,  dziękowali nauczycielom za ich trud, uśmiech i serce. Zaszczyciła nas też swoją obecnością była dyrektor szkoły, pani Barbara Górecka. Dziękujemy za obecność.

Uczniowie recytowali  wiersze i tańczyli do parodii piosenek Pawła Domagały (,,Weź nie pytaj”) oraz Krzysztofa Krawczyka  i Gorana Bregowicia (,,Mój przyjacielu”). Obejrzeliśmy też skecz w wykonaniu pana Waldka i jednej z nauczycielek.  Było zabawnie i bardzo wesoło.

Część artystyczną uczniowie zakończyli wręczeniem wszystkim pracownikom szkoły skromnych upominków w postaci zakładek do książek – ,,zwierzątek”.

Na koniec w przyjaznej i radosnej atmosferze pani dyrektor Agnieszka Pytkowska i pani wicedyrektor Dorota Klewicka wręczyły wszystkim nagrody.

Następnie Ksiądz Proboszcz oraz Rada Rodziców zaprosili pracowników szkoły na słodki poczęstunek – świąteczny tort.

Opracowała: Małgorzata Siwek