Wycieczka do Warszawy do Hulakula na warsztaty naukowe i kręgleWycieczka do Warszawy do Hulakula na warsztaty naukowe i kręgle

Dzięki wsparciu finansowemu firmy Asseco Poland S.A. 12.04.19r. zabraliśmy wraz z pracownikami tejże firmy, wszystkich ciekawych świata uczniów w podróż do centrum rozrywki Hulakula w Warszawie. Na miejscu w laboratorium Hulakula uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w warsztatach naukowych na wesoło. Założyli specjalne fartuchy ochronne i przy użyciu kolb, pipetek i innych profesjonalnych sprzętów przeprowadzili serię spektakularnych doświadczeń. Podczas tej wyjątkowej lekcji uczniowie stworzyli masy według własnego projektu. Ponieważ mogli wziąć slime’a do domu radości nie było końca.

Po pełnym skupieniu i wysiłku umysłowym uczniowie udali się na kręgielnię. To aktywna rozrywka, podczas której poczuli oni ducha rywalizacji i po prostu świetnie się bawili.

Ze środków finansowych przekazanych przez w/w firmę zakupiona została również mata interaktywna do szkolnej świetlicy.

Pragniemy jeszcze raz bardzo podziękować ludziom o wielkim sercu za cierpliwość, zaangażowanie i chęć bycia z młodzieżą, która tak bardzo potrzebuje poznawania świata, który ich otacza.