Dzień KobietDzień Kobiet

8 marca w naszej szkole uroczyście obchodzony był Dzień Kobiet. Aby umilić to święto wszystkim paniom
i dziewczynom, uczniowie i uczennice  przygotowali okolicznościowy występ artystyczny.

Podczas spotkania  na sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali program artystyczny, w którym zademonstrowali swoje umiejętności aktorskie i taneczne. Nie zabrakło wierszy o kobietach i pięknych życzeń. Musicalowa aranżacja piosenki pt. „Każda kobieta to szpieg”, przeniosła nas w lata 20te i 30te. Jednym z elementów programu artystycznego był także  krótki fragment filmowy pt. „100 lat piękna”, który pokazał nieprzemijające  piękno i wyjątkowość kobiet mimo ogromu przemian ostatniego stulecia.

  Na zakończenie, wprowadzone w radosny nastrój panie nauczycielki, otrzymały oryginalne, ręcznie wykonane przez p. Maję Wnętowską zakładki do książek, a uczennice pyszne i zdrowe jabłuszka. Słodkie lizaki były upominkiem dla wszystkich uczniów. Rada Rodziców zaś wręczyła wszystkim paniom kolorowe, wiosenne kwiaty. Ten wspaniały
i radosny dzień to kolejny dowód na to, że wspólnie można wiele.

Sto lat wszystkim Paniom!