Wycieczka do Kina Helios w WołominieWycieczka do Kina Helios w Wołominie

W czwartek, 18 października, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Kina Helios w Wołominie. Dzieci i młodzież mieli okazję obejrzeć film animowany pt. „Mała stopa”. Jest to opowieść o przyjaźni, odwadze oraz radości odkrywania. Historia, która rozśmiesza, ale również wzrusza.

Przed projekcją filmu wszyscy wzięli czynny udział w pogadance na temat słynnych „potworów” – postaci fikcyjnych występujących w filmach animowanych oraz w konkursie z nagrodami zorganizowanym przez kino Helios.

Wycieczka została w całości ufundowana przez Państwa Mariusza i Dorotę Czyżaków – rodziców zmarłej tragicznie w minione wakacje Marty. Był to ostatni prezent od Marty dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrówku.
Dziękujemy serdecznie za tak piękny gest.