XII NOWOROCZNE ZAWODY SPORTOWE- WARSZAWAXII NOWOROCZNE ZAWODY SPORTOWE- WARSZAWA

Nowy rok kalendarzowy sześcioosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku rozpoczęła turniejem sportowym. Nasza ekipa już po raz drugi wystartowała w Noworocznych Zawodach Sportowych zorganizowanych przez Zespół Szkół Specjalnych nr 85, przy ul. Elektoralnej w Warszawie, które odbyły się 9 stycznia 2018 roku.
W konkursie wzięło udział w sumie 6 szkół. Po uroczystym otwarciu i powitaniu przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji. Program zawodów obejmował konkurencje dla uczniów rozgrywane w formie wyścigów rzędów, którego tematyką przewodnią była w tym roku zabawa z piłkami.  Nasza ekipa, w składzie: Karolina Grabowska, Angelika Jeziorska, Mateusz Kanclerz, Krzysztof Kanclerz, Mariusz Winnicki i Łukasz Gorczyński startowała razem w sportowej parze z ekipą gospodarzy. Prowadzenie piłki slalomem, sprinty, rzuty do celu udowodniły, że nasza precyzja i szybkość jest najlepsza.

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Zespołu Szkół nr 85 przy ul. Elektoralnej za zaproszenie, sportową rywalizację i świetną zabawę.

Opracował: Piotr Dereszewski