WIGILIA SZKOLNA 2017WIGILIA SZKOLNA 2017

Tegoroczne spotkanie wigilijne w naszej szkole odbyło się 15.12.2017 r. Na początku pani dyrektor Sylwia Kielczyk powitała wszystkich, którzy przybyli na tę uroczystość. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Wicestarosta pan Adam Łossan, radna Powiatu Wołomińskiego pani Magdalena Suchenek, dyrektor CUW pan Robert Rataj oraz ksiądz proboszcz parafii w Ostrówku Marcin Łukasiewicz. W dalszej części spotkania nasi uczniowie wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój przedstawiając Jasełka pt. „Na peronie w świąteczny czas”. Świąteczny program przygotowany przez naszych uczniów stał się okazją do refleksji nad tajemnicą przyjścia Syna Bożego na Świat. Na dworcu kolejowym podróżni stają się świadkami Cudu Bożych Narodzin
i przeżywają niespodziewanie swoje spotkanie z Bogiem. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem zaproszonych gości, rodziców, uczniów i wszystkich pracowników szkoły.

Opracowała: Beata Rybak