BOCCIA W CENTRUM OLIMPIJSKIM W WARSZAWIEBOCCIA W CENTRUM OLIMPIJSKIM W WARSZAWIE

1 grudnia 2017 roku grupa 6 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku miała przyjemność uczestniczyć w towarzyskim pojedynku boccia. Miejsce naszego spotkania było nietypowe – po raz pierwszy byliśmy w Muzeum Sportu i Turystyki, które mieści się na terenie Centrum Olimpijskiego.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od pokazowych pojedynków boccia między zawodnikami – reprezentantami Polski z klubu sportowego „KONAR”. Następnie mieliśmy możliwość sprawdzenia naszych umiejętności z naszymi kolegami z Zespołu Szkół Specjalnych w Wołominie. Każdy z nas otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy pojedynków bidony.

Na zakończenie naszego spotkania zwiedzaliśmy po opieką przewodnika Muzeum Sportu i Turystyki.

Serdecznie dziękujemy p. Piotrowi Banasiakowi za zaproszenie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok.

Opracował: Piotr Dereszewski