WYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W WARSZAWIEWYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W WARSZAWIE

7 czerwca uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Warszawie. Wycieczka ta była okazją do obserwacji przyrody, zainteresowania różnorodnością gatunków zwierząt. Uczniowie mogli poznać i podziwiać zwierzęta z różnych stron świata. Spacerując po ulicach ogrodu zoologicznego napotykając kolejne zwierzęta nasi podopieczni reagowali na nie bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu, zdziwienia do niepewności. Najbardziej polubionym zwierzakiem okazał się hipopotam, którego nasi uczniowie mogli obserwować podczas karmienia. Po intensywnym zwiedzaniu dzieci miały chwilę relaksu spędzonym na placu zabaw. Odpoczywali także spożywając posiłek. Uczniowie przeżyli wyjątkową lekcję pełną radości i wrażeń. Bardzo zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły.

A oto galeria z tego wydarzenia:

Opracowała: Beata Rybak