Rodacy Bohaterom

Jak co roku nasze Szkolne Koło Caritas zaprasza uczniów, rodziców i opiekunów do włączenia się w akcję „Rodacy – Bohaterom”, w ramach której zbieramy żywność długoterminową, tj.: olej, cukier, ryż, kasza, makaron duży, makaron mały, konserwy mięsne lub rybne, warzywa w puszce, owoce w puszce, herbatę, kakao, kawę, czekoladę, słodycze, (cukierki, batony) oraz artykuły chemii gospodarczej (proszek do prania, mydło w kostce, mydło w płynie, płyny, żele do mycia, płyny do naczyń i podłogi, mleczko do szorowania, płyny dezynfekcyjne, ściereczki). Zebrane paczki zostaną dostarczone Polakom mieszkających za wschodnią granicą.

Zbiórkę zakończymy 10 grudnia br. Zachęcamy Was do włączenia się w pomoc najbardziej potrzebującym i przyniesienia jednego produktu.

Pamiętajmy, że:„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje” ( Św. Jan Paweł II).