Prezentacja multimedialna uczennicy naszej szkoły

Data: 19.02.2024 r., godz. 12.06    250
Uczennica z klasy IIId Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowała samodzielnie prezentację multimedialną pt.: ” Nasza Patronka”.

Julia podzieliła się swoimi umiejętnościami technologicznymi, zainteresowaniami oraz ogromną wiedzą na temat życia i działalności Marii Grzegorzewskiej. Koledzy i koleżanki w skupieniu słuchali ciekawostek biograficznych o naszej patronce, oglądali kolejne slajdy
z fotografiami pani Marii. Na podstawie najważniejszych haseł a także myśli zawartych w pokazie, omawialiśmy wspólnie, czym jest przyjaźń, niepełnosprawność, człowieczeństwo. Autorka prezentacji zainspirowała inne klasy do podejmowania tego rodzaju przedsięwzięć, które mają na celu rozwijanie własnych, ukrytych talentów.

Maria Grzegorzewska prezentacja
Maria Grzegorzewska prezentacja, foto nr 1, Maria Grzegorzewska prezentacja, foto nr 2, Maria Grzegorzewska prezentacja, foto nr 3, Maria Grzegorzewska prezentacja, foto nr 4,