Spotkanie z przedstawicielką Policji.

Data: 30.04.2024 r., godz. 13.38    86
16 kwietnia br. o godzinie 10.00 odbyło się spotkanie z przedstawicielką Policji z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej w Wołominie.

„Czy po drodze bez chodnika poruszamy się pieszo po lewej czy prawej stronie?’

Na to i inne pytania uczniowie otrzymali odpowiedzi na corocznym spotkaniu z przedstawicielką Policji, która na co dzień pracuje w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Spotkanie odbyło się 16 kwietnia br. o godzinie 10.00 w dwóch grupach- dla uczniów szkoły podstawowej, uczniów zespołów rewalidacyjno – wychowawczych i uczniów szkoły przysposabiającej do pracy. Uczestnicy spotkania przypomnieli sobie zasady bezpiecznego zachowania w miejscach publicznych, poruszania się pieszo, na rowerze i na hulajnodze oraz przepisy dotyczące ruchu drogowego. Funkcjonariuszka policji odpowiedziała na pytania i wątpliwości uczniów. Pod koniec spotkania uczniowie otrzymali opaski odblaskowe, które pomogą im być lepiej widzialnymi na drodze. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, uczniowie aktywnie w nim uczestniczyli i wykazali się wiedzą w zakresie zasad bezpieczeństwa.

Policja
Policja, foto nr 1, Policja, foto nr 2, Policja, foto nr 3, Policja, foto nr 4,