Warsztaty sensoryczne

Data: 27.03.2024 r., godz. 14.15    114

W ramach innowacji „Tworzę, poznaję, słyszę, czuję, smakuję – arteterapia, jakiej nie znamy”,
11 marca w naszej szkole przeprowadzono warsztaty sensoryczne. Na zajęciach uczniowie dekorowali pisanki z papieru, korzystając z mas jadalnych. Produkty te, takie jak kisiel, budyń, galaretki, zostały przygotowane przez uczniów na zajęciach w kuchni terapeutycznej. Podczas malowania uczestnicy smakowali mas i wypełniali nimi kontury obrazków. Zajęcia przyczyniły się do kultywowania tradycji wielkanocnych, były również okazją do usprawnienia funkcji motorycznych.

Warsztaty sensoryczne w ramach innowacji „Tworzę, poznaję, słyszę, czuję, smakuję – arteterapia, jakiej nie znamy”., foto nr 1, Warsztaty sensoryczne w ramach innowacji „Tworzę, poznaję, słyszę, czuję, smakuję – arteterapia, jakiej nie znamy”., foto nr 2, Warsztaty sensoryczne w ramach innowacji „Tworzę, poznaję, słyszę, czuję, smakuję – arteterapia, jakiej nie znamy”., foto nr 3, Warsztaty sensoryczne w ramach innowacji „Tworzę, poznaję, słyszę, czuję, smakuję – arteterapia, jakiej nie znamy”., foto nr 4,