V Powiatowy Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni są wśród nas” już wkrótce!V Powiatowy Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni są wśród nas” już wkrótce!

W dniu 12.05.2015r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku odbędzie się ogłoszenie wyników V Powiatowego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni są wśród nas”.

Nagrody i wyróżnienia przyznane zostaną w czterech kategoriach: klas „0” oraz klas I-III Szkół Podstawowych.
Temat tegorocznych prac to: „Nie ma kaleki, jest człowiek”.

Głównym celem konkursu jest przybliżenie zagadnień niepełnosprawności oraz uwrażliwienie uczestników na problemy osób niepełnosprawnych.

Konkurs został objęty patronatem przez: Wojewodę Mazowieckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Starostę Wołomińskiego, Wójta Gminy Dąbrówka, Wójt Gminy Jadów, Wójta Gminy Klembów, Burmistrza Kobyłki, Burmistrza Marek, Burmistrza Radzymina, Wójta Gminy Strachówka, Burmistrza Tłuszcza, Burmistrza Wołomina, Burmistrza Ząbek, oraz Burmistrza Zielonki.

Opracowała: Beata Rybak