Zaproszenie na bezpłatny webinar „Jeszcze bezpieczna przyjemność czy już uzależnienie? O sztuce zarządzania przyjemnościami”Zaproszenie na bezpłatny webinar „Jeszcze bezpieczna przyjemność czy już uzależnienie? O sztuce zarządzania przyjemnościami”

Poradnia AMiE serdecznie zaprasza do zapisów na kolejny  BEZPŁATNY WEBINAR ONLINE; „Jeszcze bezpieczna przyjemność czy już uzależnienie? O sztuce zarządzania przyjemnościami”

Już 7 listopada porozmawiamy o przyjemnościach. O grze na komputerze, na telefonie, korzystaniu z Instagrama, TikToka, Facebooka, kupowaniu przez Internet.

Bywa, że dorośli mówią „Jesteś uzależniony!”, a Ty uważasz, że to bzdura.

A zatem, gdzie jest ta magiczna granica pomiędzy uzależnieniem,                    a przyjemnością? Od czego to zależy? Dlaczego niektórzy korzystają                z przyjemności i nie mają trudności zaprzestać, a innych pochłaniają one całkowicie?

Chcesz wiedzieć więcej w tym obszarze? Zapraszam na webinar o sztuce zarządzania przyjemnościami. Dowiesz się jak bezpiecznie z nich korzystać, by nie wpaść w pułapkę uzależnienia.

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz rodziców!

kiedy: 07.11.2022 o godzinie 18:00

gdzie: platforma ZOOM

koszt: bezpłatnie

prowadząca: Karolina Rakocz — psycholożka, specjalistka terapii uzależnień, terapeutka motywująca PTTM i certyfikowana  psychoterapeutka poznawczo-behawioralna  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami.

ZAPISY:do 15:00, 7.11. poprzez link na stronie https://forms.gle/xmvzS4FxgHUgj5QUA