ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI – UPOMINEK Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI Z TKANIANYZAKŁADKA DO KSIĄŻKI – UPOMINEK Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI Z TKANIANY

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w SZKOLNEJ PRACOWNI RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO powstały oryginalne upominki dla wszystkich pracowników naszej szkoły. Były to zakładki do książek, które wykorzystywały aplikację wielowarstwową z tkaniny jako główny element dekoracyjny. Na rewersie zostały uzupełnione etykietą z logo szkoły i znaną sentencją patronki, M.Grzegorzewskiej – „Dobroć człowieka jest największą wartością, jest bezcennym skarbem na świecie.” (LISTY DO MŁODEGO NAUCZYCIELA, LIST 9).

Wszystkie zakładki zostały wręczone podczas uroczystej akademii. Niech przez kolejne lata służą lekturze ciekawych książek i kojarzą się z obchodzonym w naszej szkole świętem.

PREZENTACJA – „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI – upominek z wykorzystaniem aplikacji z tkaniny”