Olimpiada Sportowa Gminy Klembów

Data: 07.06.2024 r., godz. 11.46    75
W dniu 24 maja 2024 roku, w ramach Olimpiady Sportowej Szkół Podstawowych, odbyły się zawody w Ringo. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie.

Uczniowie naszej szkoły również mieli możliwość wzięcia udziału w turnieju. Wszystkim rozgrywkom towarzyszyły duże emocje
i zaangażowanie.

Ringo to polska zabawa zręcznościowa, podczas której uczestnicy rzucają niewielkimi gumowymi kółkami. Zasady gry w ringo nie są specjalnie skomplikowane i przypominają np. tenis, siatkówkę lub badminton. Celem zabawy jest rozrywka i aktywność fizyczna, podczas której skutecznie ćwiczymy celność i rozwijamy koordynację ruchową. Dodatkowo gra wzmacnia mięśnie rąk i poprawia koncentrację.

Po zakończeniu turnieju odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Nasi uczniowie również otrzymali pamiątkowe medale i puchar.

Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów.

Olimpiada w Klembowie - ringo
Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 1, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 2, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 3, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 4, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 5, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 6, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 7, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 8, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 9, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 10, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 11, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 12, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 13, Olimpiada w Klembowie - ringo, foto nr 14,