Zajęciach w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie.

Data: 28.05.2024 r., godz. 13.43    153
Dnia 15 maja br. uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wzięli udział w zajęciach doradztwa zawodowego przeprowadzonych przez specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie.

Dnia 15 maja br. uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wzięli udział w zajęciach doradztwa zawodowego przeprowadzonych przez specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie. Pani Ewa oraz pani Marta z Centrum Aktywizacji Zawodowej w sposób przystępny i obrazowy opowiedziały o tym, jakie warunki powinna spełnić osoba poszukująca zatrudnienia, jaką pomoc oferuje Powiatowy Urząd Pracy dla osób bezrobotnych lub chcących zmienić swoją aktywność zawodową. Uczestnicy warsztatów mieli również do wykonania kilka profesjonalnych zadań, z którymi poradzili sobie bez problemu. 

Serdecznie dziękujemy dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie - pani Grażynie Krupie, kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wołomin - pani Agnieszce Więch za podjęcie współpracy z nasza szkołą oraz jak zawsze życzliwe przyjęcie, otwartość, kompetentność i pomoc. Liczymy na kolejne zawodowe spotkania, które wspierają młodego człowieka w wyborze wspomaganego zatrudnienia w przyszłości.

Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie
Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 1, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 2, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 3, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 4, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 5, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 6, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 7, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 8, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 9, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 10, Zajęcia w ramach doradztwa zawodowego ze specjalistami z PUP w Wołominie, foto nr 11,