W dniu 12 maja br. uczniowie naszej szkoły brali aktywny udział w Przeglądzie Małych Form Teatralnych MAGIK w teatrze Kamienica w Warszawie, pod hasłem „ Każdy jest ważny. Budujemy mosty przyjaźni”.
Nasi przedstawiciele zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w spektaklu inspirowanym bajką pt.: „Kot w butach”. Opowieść ta stanowi piękną narrację o tym, jak spryt, lojalność i przyjaźń potrafią zniwelować różnice społeczne i zbudować mosty między ludźmi. Mimo że bohaterowie zaczynają z różnej pozycji, bajka pokazuje, że każdy jest ważny i ma swój unikalny wkład w końcowy sukces. Nasi uczniowie zaprezentowali się jak zawsze wspaniale!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmów z fragmentami przedstawienia.
Przegląd Małych Form Teatralnych MAGIK














