DZIEŃ BABCI I DZIADKADZIEŃ BABCI I DZIADKA

Znów z radością gościliśmy w naszej szkole szacowne grono dziadków i babć naszych uczniów. W piątek 20 stycznia 2017 roku wnukowie zaprezentowali przed dziadkami i babciami program artystyczny, układy taneczne, piosenki i wiersze, które przygotowywali pod kierunkiem nauczycieli. Honorowe miejsce na scenie zajęli babcia i dziadek – przedstawiciele gości, uczniowie zaprezentowali zaś długo przygotowywany występ. Dziadkowie nie ukrywali wzruszenia i dumy. Wysłuchali również referatu przygotowanego przez panią bibliotekarkę na temat korzyści płynących z głośnego czytania. Słodki poczęstunek umilał gościom pokaz slajdów, na których mogli zobaczyć swoich wnuczków i wnuczki w czasie różnych uroczystości, zajęć i innych wydarzeń z życia szkoły. Chętni skorzystali też z możliwości zwiedzenia szkoły oraz podziwiali prace uczniów prezentowane na wystawkach i gazetkach.

Opracowała: Marta Iwaniec