IV Bieg Osób Niepełnosprawnych

25.05.2016 roku uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w Wiosennym Biegu Osób Niepełnosprawnych. Zawody zostały zorganizowane  po raz czwarty i odbywały się na stadionie Varsovii. Wśród wielu kategorii sportowych, w których nasi sportowcy wzięli udział, dwóch z nich zajęło miejsce na podium. Franciszek Sauś razem z bratem zajęli pierwsze miejsce w wyścigach wózków, a Damian Rozbicki zajął trzecie miejsce w biegu na czas. W przerwie  między konkurencjami  zebrani podziwiali magiczne pokazy oraz słuchali muzyki.                                                                                                                         Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.