I Turniej Tenisa StołowegoI Turniej Tenisa Stołowego

I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Wołomińskiego to nowe wydarzenie w sportowym kalendarzu naszej szkoły. Został on zorganizowany wspólnie z Powiatem Wołomińskim i Zespołem Szkół w Klembowie. Zawody rozpoczęły się od przywitania sportowców przez dyrektor naszej szkoły panią Sylwię Kielczyk i dyrektora Zespołu Szkół w Klembowie pana Andrzeja Olszewskiego. Następnie rozpoczęła się emocjonująca gra. Zawodnicy zostali podzieleni w swoich kategoriach i jednocześnie rozgrywali mecze na sześciu stołach. W trakcie turnieju przewidziany został słodki poczęstunek: pączki, ciastka i cukierki. Po rozgrywkach rozpoczęło się uroczyste wręczanie nagród. Każda szkoła otrzymała pamiątkowy puchar z rąk Starosty Wołomińskiego, pana Kazimierza Rakowskiego. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zawodnicy dostali medale, a wszyscy pamiątkowe dyplomy i nagrody. Uczniowie grali z wielkim zaangażowaniem i przejęciem co zaowocowało trzecim miejscem i brązowym medalem dla naszej uczennicy Marty Pokrzywnickiej. Dziękujemy za przybycie i  mamy nadzieję, że powtórzymy to spotkanie za rok.