Wycieczka do WarszawyWycieczka do Warszawy

W środę 7 października 2015 roku starsze klasy, czyli gimnazjum i klasy przysposabiające do pracy wybrały się do Warszawy na Stadion Narodowy. Uczestnicy wycieczki obejrzeli wystawę multimedialną w Oceanarium Prehistorycznym w formacie 3D. Uczniowie mogli podziwiać wymarłe gatunki zwierząt, które żyły w oceanie. Oprócz prehistorycznego rekina, który pozostawił niezatarte wspomnienie, mieli wyjątkową okazję podglądać także innych mieszkańców oceanu, na przykład plezjozaura, bazylozaura, dunkleosteusa, oraz inne gatunki prehistorycznych stworzeń. Wszystkie zwierzęta były przedstawione w ich naturalnych rozmiarach. Uczniowie mogli też podziwiać z punktu widokowego imponujące boisko i wnętrze Stadionu Narodowego a najodważniejsi z naszej grupy weszli na najwyższą trybunę. Ostatnim punktem wycieczki był odpoczynek w McDonaldzie przy herbatce i ciasteczku.

Opracowała: Marta Iwaniec