ZRÓB Z NAMI SZMACIANĄ GWIAZDKĘZRÓB Z NAMI SZMACIANĄ GWIAZDKĘ

W naszych domach wkrótce pojawią się choinki. Przystąpimy do dekorowania ich różnymi ozdobami. Zróbmy samodzielnie takie, które będą wyjątkowe, oryginalne i trwałe.
W SZKOLNEJ PRACOWNI RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO został przygotowany projekt „GWIAZDKA – SPLOT Z TKANIN” wykorzystujący paski bawełny jako materiał konstrukcyjny. Uczniowie klas PdP uczestniczyli w sesji fotograficznej prezentującej sposób wykonania proponowanej ozdoby choinkowej. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu                          w przygotowanie materiałów edukacyjnych została opracowana prezentacja multimedialna.

Życzymy wszystkim, aby wykonane w domu szmaciane gwiazdki były nie tylko piękną dekoracją, ale również – nawet po latach – kojarzyły się z naszą szkołą i przywoływały miłe o niej wspomnienia.

  PREZENTACJA – GWIAZDKA – SPLOT Z TKANIN