Światowy Dzień Aktywności Fizycznej

9 czerwca udało się zrealizować drugą część zaplanowanego 6 kwietnia zadania, w ramach obchodów Światowego Dnia Aktywności Fizycznej, w realizacji których przeszkodziła nam pandemia Covid – 19.

Tego dnia promowaliśmy śródlekcyjną aktywność fizyczną. Tor przeszkód przez, który mieli przejść nasi uczniowie, był dostosowany do możliwości i umiejętności każdego z nich. Wszyscy byli bardzo dzielni i pokonali swoje trudności, docierając z powodzeniem do mety.

Na zakończenie każdy z uczestników sportowych zmagań mógł napić się zdrowej i odżywczej lemoniady.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację Światowego Dnia Aktywności Fizycznej. Uczniom gratulujemy wytrwałości w pokonywaniu wewnętrznych barier.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego sportowego święta.