SUPERBOHATER w naszej szkoleSUPERBOHATER w naszej szkole

Kacper Boruc uczeń naszej szkoły został „SUPERBOHATEREM” 🙂

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas I – VI naszej szkoły zostali zaproszeni przez Stołeczną Policję do udziału w akcji edukacyjnej pt. „BĄDŹ SUPERBOHATEREM!” (więcej informacji o akcji: „BĄDŹ SUPERBOHATEREM” – BĄDŹ SUPERBOHATEREM – Komenda Stołeczna Policji (policja.waw.pl). Co miesiąc, zapoznawaliśmy dzieci z krótkimi opowiadaniami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa. Pozwoliło to uczniom na poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w różnych obszarach życia społecznego i przyrodniczego. Uczniowie mogli również wziąć udział w konkursie plastycznym dotyczącym omawianego  w danym miesiącu tematu. Uczeń naszej szkoły – Kacper Boruc wykonał pracę plastyczną  na temat: ,,Bezpieczeństwo w lesie”. Przy użyciu technik plastycznych przedstawił podstawowe zasady prawidłowego zachowywania się w lesie. Za udział w konkursie Kacper otrzymał dyplom i nagrodę oraz zyskał tytuł SUPERBOHATERA.

Gratulujemy!