SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE ,,WIOSNA WOKÓŁ NAS”

W kwietniu 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Wiosna wokół nas” organizowanym przez:

– Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Tłuszczańskiej,

– Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu,
– Stowarzyszenie „Pomóż Dzieciom” w Klembowie.
Patronat honorowy nad całym wydarzeniem objął Burmistrz Tłuszcza – Paweł Marcin Bednarczyk.
Zasadniczym celem tego konkursu było ukazanie  wiosny w różnych odsłonach, a także uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody, zaprezentowanie własnej wizji rozkwitającej wiosny.
W celu wyłonienia laureatów jury wzięło pod uwagę ciekawy i oryginalny sposób przedstawienia wiosny oraz estetykę wykonania prac.
Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród nastąpiło w dniu 7 maja 2021r. w Społecznym Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.
   Nagrodę specjalną pani poseł Bożeny Żelazowskiej zdobył Dominik Kaczmarczyk

Zwycięska praca została wybrana spośród 80 prac, które wpłynęły do Społecznego Muzeum w Tłuszczu. Pani poseł osobiście pogratulowała i wręczyła nagrodę wykonawcy oraz jego rodzinie.
W ,,Kategorii Szkoły Specjalne” nasi uczniowie zajęli:

I miejsce- Sebastian Wrześniewski
II miejsce -Mateusz Laskus
III miejsce- Damian Styś

Ponadto udział w konkursie brali również inni uczniowie naszej szkoły:

Patryk Suracki, Piotr Michalik, Maja Dybińska, Igor Osytek, Kacper Zastawny,
Maciej Dudziński, Monika Warońska, Klaudia Gryz, Łukasz Bąk, Kamil Gajewski, Mateusz Pazio, Klaudia Kaczyńska, Joel Wieteska.

Wszystkie prace znalazły uznanie jury i zostały wyeksponowane na wystawie w  Społecznym Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej.

Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Galeria: