List od Pani Marszałek Sejmu Elżbiety Witek do uczestników konkursu „Polskie Serce pękło. Katyń 1940”List od Pani Marszałek Sejmu Elżbiety Witek do uczestników konkursu „Polskie Serce pękło. Katyń 1940”

 

 

 

 

 

 

List od Pani Marszałek Sejmu Elżbiety Witek do uczestników konkursu „Polskie Serce pękło. Katyń 1940”

Uczniowie naszej szkoły – Klaudia Kaczyńska i Piotr Wieczorek –  wzięli udział w konkursie literacko-plastycznym pt. „Polskie serce pękło. Katyń 1940”, który został  zorganizowany przez Kancelarię Sejmu.

Zwieńczeniem tego ważnego wydarzenia jest list od Pani Marszałek Sejmu Elżbiety Witek skierowany do uczestników konkursu.

Treść listu znajduje się w poniższym linku:

List od Pani Elżbiety Witek Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

Jesteśmy dumni z naszych uczniów!

 

 

Szczegóły konkursu w linku:

Konkurs literacko-plastyczny „Polskie serce pękło. Katyń 1940”