Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkoleObchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w dniu poprzedzającym ten dzień. Uczniowie w poszczególnych klasach wykonali przepiękne kolorowe laurki dla nauczycieli i innych pracowników szkoły, z których stworzono ciekawą wystawę.

Uczniowie złożyli życzenia również w innej formie:

14 października pracownicy szkoły przed wejściem do budynku zostali udekorowani kolorowymi kotylionami. Otrzymali nagrody Dyrektora, a od Rady Rodziców, jak w każdym roku szkolnym, przepiękne kwiaty z drobnym upominkiem oraz pyszny tort.

Nie zapomniał o nas również ks. Marcin Łukasiewicz Proboszcz miejscowej Parafii w Ostrówku. Obdarował nas również przepięknym i smacznym tortem.

Obchody DEN odbyły się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia.

Opracowały: Małgorzata Siwek, Joanna Górecka