Zakończenie roku szkolnegoZakończenie roku szkolnego

26.06.2020 r. uczniowie wraz z rodzicami spotkali się z wychowawcami w swoich salach, aby pożegnać rok szkolny. Po wręczeniu świadectw każdy z uczniów otrzymał wakacyjny prezent a rodzice dyplom z podziękowaniem za poświecenie, wyrozumiałość i współpracę. Spotkaniom pomimo, iż odbywały się w innej formie niż w ubiegłych latach towarzyszyła serdeczność, uśmiech i wzruszenie.

Absolwenci zebrali się w sali gimnastycznej, aby odebrać świadectwa i upominki z rąk pani Dyrektor, pani Wicedyrektor i wychowawczyń. Oddzielne podziękowania uczniowie otrzymali od koordynatora Szkolnego Koła Caritas za zaangażowanie i pomoc. Głos zabrali również rodzice uczniów.  Nie obyło się bez łez wzruszenia.

Uczniowie wspólnie z rodzicami przygotowali wspaniałą niespodziankę w postaci sadzonki jarzębiny. Jarząbek „Wesołek” został wspólnie zasadzony na honorowym miejscu przed szkołą.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom dziękujemy za już miniony wspaniały rok szkolny. Życzymy bezpiecznych, radosnych i cudownych wakacji.