Projekt „BohaterON”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie pt. „BohaterON”. Jego głównym celem była akcja wysyłania życzeń do Powstańców Warszawskich.

W ramach akcji uczniowie wzięli udział w lekcji otwartej dotyczącej Powstania Warszawskiego,  podczas której poznali historię tego ważnego dla Polaków wydarzenia. Mieli także okazję na własne oczy zobaczyć ogrom zniszczeń Warszawy dzięki historycznym materiałom filmowym oraz uczyli się opatrywania ran. Zwieńczeniem lekcji było wykonanie kartek z życzeniami do Powstańców Warszawskich. Z wykonanych kartek uczniowie wraz z nauczycielami wykonali okolicznościową wystawę, której elementem były także prace plastyczne wykonane podczas lekcji otwartej.