Ognisko integracyjne w Jarzębiej ŁąceOgnisko integracyjne w Jarzębiej Łące

W środę, 2 października, już po raz czwarty uczestniczyliśmy w pikniku integracyjnym zorganizowanym na terenie stajni Tosca w Jarzębiej Łące. Spotkanie dedykowane było wszystkim uczestnikom zajęć z dogoterapii i hipoterapii odbywających się w ramach projektów współfinansowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Piknik rozpoczął się od przywitania wszystkich gości przez panią Eugenię Kowalewską – koordynatora projektów oraz panią Agnieszką Kaza, która prowadzi zajęcia z dogoterapii i hipoterapii, m.in. w naszej szkole. Następnie uczniowie Zespołu Szkół w Postoliskach przedstawili krótki program artystyczny dotyczący przyjaźni. Znaleźliśmy także chwilę na przywitanie się z naszymi zwierzęcymi przyjaciółmi i terapeutami – psami i końmi. Zwieńczeniem naszego  pobytu w Jarzębiej Łące było ognisko oraz wspólna zabawa przy muzyce.

Serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony czas, który był niepowtarzalną okazją do zabawy oraz integracji naszych uczniów ze środowiskiem lokalnym. Do zobaczenia za rok!

Opracowała: Katarzyna Maliszewska