VII Wiosenny BiegVII Wiosenny Bieg

24.maja uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w VII Wiosennym Biegu dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Bieg odbył się na Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym nr 3 w Warszawie. Konkurencje sportowe odbywały się w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, szkoły branżowe i szkoły przysposabiające do pracy. Sportową rywalizację rozpoczęły biegi dookoła boiska, następnie odbył się bieg zawodników na wózkach, chód z kijkami Nordic Walking  oraz biegi sztafet. Miedzy poszczególnymi konkurencjami uczniowie mogli nabrać sił podczas słodkiego poczęstunku oraz zjeść hot- doga. Na koniec każda szkoła otrzymała pamiątkowy puchar a zwycięscy poszczególnych kategorii zostali udekorowani medalami i otrzymali upominki.
Wśród laureatów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Karolina Grabowska zajęła 3 miejsce
w konkurencji dziewcząt Nordic Walking, a Marta Pokrzywnicka 2 miejsce w biegach.

Wszyscy wracali do szkoły dumni i radośni.