BAL NOWOROCZNY 2019BAL NOWOROCZNY 2019

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy to dla naszych uczniów niezwykły dzień, często wyczekiwany wiele tygodni. Jest atrakcją dostarczającą wielu przeżyć i radości.
W dniu 9.01.2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebierały się za ulubionych bohaterów. Wystrój sali wprowadził radosny nastrój a muzyka zachęcała do zabawy.
Uczniowie świetnie się bawili uczestnicząc ze swoimi paniami w zabawach.  Zostali wybrani królowie i królowe balu. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom balu, zarówno młodszym jak i starszym. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową.

Opracowała: Beata Wysocka-Zadrożna