SZKOLNA WIGILIA 2018SZKOLNA WIGILIA 2018

W uszach wciąż dźwięczą odgłosy kolęd, w sercach goszczą słowa serdecznych życzeń, a w ustach czuć smak świątecznych potraw. Kolejne szkolna wigilia już za nami…
Jak co roku, cała społeczność szkolna: nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły zgromadzili się, aby w wyjątkowej, świątecznej atmosferze uczcić magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. W naszym spotkaniu wzięli także udział wyjątkowi goście:
Starosta Powiatu Wołomińskiego – Pan Adam Lubiak,
Przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki Powiatu Wołomińskiego – Pan Piotr Borczyński,
Wójt Gminy Klembów – Pan Rafał Mathiak,
Przewodniczący Rady Gminy Klembów – Pan Michał Wąsik,
Główna Księgowa Centrum Usług Wspólnych – Pani Jolanta Ołowska
Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej NMP Matki Kościoła w Ostrówku – Ksiądz Marcin Łukasiewicz.
Uroczystość rozpoczęła się od występu „Jasełka z Herodem” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Następnie Pani Dyrektor Sylwia Kielczyk zaprosiła wszystkich gości na salę gimnastyczną, gdzie podzieliliśmy się wspólnie opłatkiem oraz zasiedliśmy do wigilijnego stołu. 
Uczniowie naszej szkoły otrzymali świąteczne paczki przygotowane przez Radę Rodziców.