Wycieczka w ramach doradztwa zawodowegoWycieczka w ramach doradztwa zawodowego

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Gimnazjum i wybrani uczniowie Szkoły Podstawowej odwiedzili Komendę Policji w Wołominie. Pani podinspektor Wioletta Zychnowska opowiedziała nam o pracy w tym miejscu. Młodzież mogła zobaczyć z bliska samochód policyjny, celę oraz zdjąć swoje odciski palców.

Później pojechaliśmy do Centrum Ogrodniczego Kalisiak, gdzie uczniowie zapoznali się z zakresem obowiązków osób tam zatrudnionych. W trakcie spaceru oglądali różne gatunki roślin oraz narzędzia przydatne w ich uprawie. Na koniec spotkała nas miła niespodzianka, zostaliśmy obdarowani bratkami, które wkrótce upiększą wnętrze naszej Szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Opracowała: Sylwia Wysocka