OGNISKO INTEGRACYJNE W JARZĘBIEJ ŁĄCEOGNISKO INTEGRACYJNE W JARZĘBIEJ ŁĄCE

W dniu 05.10.2018 r. uczniowie ze starszych klas po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym przy ognisku w Jarzębiej Łące koło Tłuszcza. Zostaliśmy zaproszeni przez Stowarzyszenie „Potok Serc“ w ramach projektu z Hipoterapii „ Wy nie wiecie, a ja wiem jak rozmawiać z koniem, psem”, w którym uczniowie z naszej szkoły uczestniczą. Bawiliśmy się wspólnie z  Domem Pomocy Społecznej w Niegowie i Środowiskowym Domem Samopomocy z Tłuszcza. Spotkanie rozpoczęło się programem artystycznym w wykonaniu wolontariuszy z ZS w Postoliskach. Były wspólne śpiewy i tańce. Potem wszyscy brali udział w ognisku integracyjnym. Oprócz ogniska i wspólnej zabawy uczniowie mogli nakarmić różne zwierzęta oraz pobawić się ze swoim przyjacielem z Dogoterapii – psem Bambo.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!!!!!

Opracowała: Joanna Górecka