10 października 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od wzruszającego występu artystycznego na który przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz Panie reprezentujące Radę Rodziców.
Po wystąpieniu i złożeniu życzeń uczniowie, w ramach podziękowania rozdali wszystkim słodką babeczkę.

Następnie Pani dyrektor Sylwia Kielczyk wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym. Podziękowała  za poświęcony trud, zaangażowanie, czujność i troskę o dobro uczniów.

Na zakończenie głos zabrała Rada Rodziców. Panie w imieniu uczniów i rodziców podziękowały nauczycielom za cały trud włożony w edukację, za dobrą radę, wsparcie i opiekę. Pojawiły się łzy wzruszenia i serdeczne uściski. Ostatnim akcentem uroczystości było wręczenie pięknych kwiatów oraz tortu.