WALENTYNKI I ZABAWA OSTATKOWAWALENTYNKI I ZABAWA OSTATKOWA

W dniu 13.02.18 r w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Świętowanie zaczęło się od obejrzenia inscenizacji słowno –muzycznej w wykonaniu naszych uczniów. Jednym z najpopularniejszych zwyczajów walentynkowych, bez którego trudno wyobrazić sobie Dzień Zakochanych w szkołach jest niewątpliwie poczta walentynkowa. W tygodniu poprzedzającym Walentynki osoby, które chcą wyrazić uczucia swoim sympatiom, wrzucają kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka zwanego „POCZTĄ SERC”. Każdy uczeń potem dostał kartkę od swojej walentynki. Listonosze ”Poczty Walentynkowej” dostarczyli każdemu nauczycielowi piękne serca wykonane z origami. Dużą atrakcją była również szkolna zabawa dyskotekowa w pięknie przystrojonej sali oraz słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom dopisywał świetny nastrój.

Opracowała: Beata Wysocka-Zadrożna