DZIEŃ BABCI I DZIADKA | ZSS Ostrówek

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

9 lutego, jak co roku w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tym dniu nasi uczniowie zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i dziadków i przygotowali dla nich specjalny program artystyczny, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Szczęśliwe
i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek.
A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane  laurki. Dziękujemy !!!

Opracowała: Magda Rakoczy