SZKOLNY PRZEGLĄD KART ŚWIĄTECZNYCH I NOWOROCZNYCHSZKOLNY PRZEGLĄD KART ŚWIĄTECZNYCH I NOWOROCZNYCH

W poniedziałek 8 stycznia spotkaliśmy się wszyscy w szkole, aby rozstrzygnąć nasz szkolny Przegląd Kart Świątecznych i Noworocznych. Uczniowie przygotowali własnoręcznie zrobione Karty. Wszystkie wykonane zostały różnymi technikami i były bardzo piękne. Wybranie najładniejszej okazało się niezwykle trudne. Wszystkie karty zostały więc nagrodzone słodkim poczęstunkiem i wystawione w formie galerii w Zespole Szkół w Klembowie.

Po rozstrzygnięciu konkursu przypomnieliśmy sobie o Nowym Roku i o Święcie Trzech Króli. Uczniowie odpowiadali na zagadki związane ze świętami.

Zaśpiewaliśmy wspólnie najpiękniejsze kolędy, część uczniów zaśpiewało kolędy samodzielnie. Mamy nadzieję, że znowu za rok się spotkamy.

Opracowała: Joanna Górecka