Wycieczka do Warszawy do HulakulaWycieczka do Warszawy do Hulakula

Dzięki wielkim sercom pracowników firmy Asseco Poland S.A. tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrówku mogli skorzystać z przyjemności gry w kręgle. Wycieczka do warszawskiego Hulakula odbyła
się w ramach trzeciej już edycji akcji Pomagamy. Radości uczniów, połączonej z odrobiną rywalizacji sportowej nie było końca. Pracownicy firmy Asseco Poland S.A. nie tylko zapewnili nam środki finansowe na to aby wycieczka mogła sie odbyć, ale dali dzieciakom coś wiecej, własne zaangażowanie. Siedmiu wolantariuszy dzielnie wspierało i zagrzewało
do walki uczniów oraz wspólnie z nimi radowało się z ich zwycięstw podczas wspólnej zabawy.

Bardzo, bardzo dziękujemy za możliwość przeżywania tego magicznego przedświątecznego czasu z ludźmi o wielkich sercach.

Opracowała: Edyta Grabska