Dziękujemy naszemu przyjacielowi Bambo- do zobaczenia po wakacjach !!!!!!Dziękujemy naszemu przyjacielowi Bambo- do zobaczenia po wakacjach !!!!!!

Zakończenie roku szkolnego to w naszej szkole także zakończenie zajęć z dogoterapii. Nasi uczniowie żegnali się dziś ze swoim ulubionym pupilem Bambo. Spotkania z p. Agnieszką i jej podopiecznym Bambo odbywały się w naszej szkole cyklicznie. Pies oddziaływał na wszystkie zmysły naszych uczniów, działał odprężająco i rozluźniająco. Jego obecność zwiększała poczucie bezpieczeństwa. Zajęcia były ciekawe, pełne pozytywnych emocji, dające niezwykłą radość. Pies terapeuta był oddanym towarzyszem w trakcie wspólnych zabaw, potrafił rozśmieszyć swoimi sztuczkami. Na zajęciach panowała atmosfera wesołej zabawy. Atrakcyjność i różnorodność zajęć z udziałem psa sprawiła, że dogoterapia w naszej szkole była jednymi z najbardziej ulubionych zajęć.

Dziękujemy p. Agnieszce i mówimy „do zobaczenia we wrześniu”.