KONCERT CHÓRU WOKALINKI „JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ, KTÓRY ZOSTAŁ ŚWIĘTYM”KONCERT CHÓRU WOKALINKI „JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ, KTÓRY ZOSTAŁ ŚWIĘTYM”

14 .06. 17 r. w naszej szkole już po raz drugi odbył się występ chóru „Wokalinki” ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Tłuszczu. Gości powitała Pani Dyrektor Sylwia Kielczyk. Tematem tego koncertu był „Jan Paweł II-papież, który został świętym”. Wszyscy z zaciekawieniem i skupieniem wysłuchali występu, który wywołał łzy wzruszenia. Występu wysłuchała Siostra Dyrektor ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.
Po występie Pani Wicedyrektor Eliza Szczurowska podziękowała za piękny występ, wręczając pracę uczniów oraz zaprosiła gości na słodki poczęstunek. Nasi uczniowie podczas występu mogli rozwijać swoja wrażliwość artystyczną oraz ćwiczyć właściwe zachowania podczas koncertu.

Opracowała:Beata Wysocka-Zadrożna